280W Charger for Asus ROG Zephyrus Duo 15 SE GX551 GX551QS GX551QR GX551QM,16 GX650RX GX650RS GX650RW GX650RX,S17 GX703HM GX703HR GX703HS Gaming Laptop ADP-280BB B 20V 14A Power Supply Adapter Cord
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
07
quantity
Product details
Category
Compatible with Asus ROG Zephyrus Duo 15 SE GX551 GX551QS GX551QR GX551QM,16 GX650RX GX650RS GX650RW GX650RX,S17 GX703HM GX703HR GX703HS Gaming Laptop ADP-280BB B 20V 14A 12A 280W 240W Power Supply
  • Input: AC 100-240V 50-60Hz Output: 20V 14A Max(280W) (compatible with 240W 230W 180W )
  • Package Includes: 1 x 280W Charger, 1 x AC Power cord
  • Connector Size: 6.0mm*3.7mm
  • 24 x 7 Email support,12 Months warranty.
Brand Cemady
Color Black
Current AC
Wattage 280 watts
Amperage 14 Amps
Portable No
Power Plug Type B - 3 pin (North American)
Unit Count 1.0 Count
Manufacturer Cemady
Model Number ADP-280BB B
Power Source Corded Electric
BuiltIn Media Original 280W Charger, AC Power cord