GRA‑3000MII Super Wideband Receiver Antenna 2 MHz–3 GHz | Durable FRP, N‑Male 50Ω | Receive‑Only for SDR, VHF/UHF, HF, CB, AM/FM
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
14
quantity
Product details
Category
  • Wide frequency coverage: With a frequency range of 2 MHz to 3000 MHz, the GRA-3000MII provides a very large frequency coverage with a single unit.
UPC 631851845375
Brand Gabil
Color Black
Impedance 50 Ohms